KONST / Litografier / Litografi 13835467

nr 1383 5467

Stig Olson

(1936-2016), Sverige

Litografi, Fåglar. Signerad, numrerad 1954/2000, bladets mått: 47x63, yttermått inklusive ram: 51x71 cm

Utrop:

300 kr

måndag 8 mars 2021
kl 19:45:04